Pomůcky na cvičení, masážní ježci …

obrazek doplňkový prodej

Masážní váleček na chodidla – je to velice oblíbená a prospěšná pomůcka, která pomáhá aktivizovat reflexní zóny na chodidle, povzbudit správnou funkci orgánů, uvolnit napětí v nohách a zlepšit správnou funkci chodidla.

Labilní ježek – vynikající a zábavná pomůcka pro cvičení rovnováhy, prevence plochonoží, masáž reflexních zón, prevenci úrazů u hypermobility hlezna apod. Je to nepostradatelná pomůcka v léčbě poúrazových stavů pro obnovení stabilizačních funkcí v hlezenním kloubu. Pomáhá ke zlepšení držení těla.místnost pro fyzioterapii skříň se stolem (2)

Labilní ježek – videoukázka cvičení, Labilní ježek – slalom, Labilní ježek – kolečko, Cvičení seniorů na ježcích

 

 

SU – JOK prstýnek – výborná pomůcka pro aktivizaci reflexních zón na prstech rukou, které jsou spojeny s různými částmi těla. Pomáhá také občerstvit mozek a zlepšit koncentraci při dlouhodobém „zírání“ do PC.P02

 

 

 

Overbal – zábavná pomůcka, která rozšiřuje účinnost celé řady cviků. Nepostradatelná při cvičení zejména u hypermobility kloubů nebo páteře, kde zlepšuje stabilizaci a upravuje napětí stabilizačních mechanismů.místnost pro fyzioterapii skříň se stolem (3)

video – ukázka cvičení pro děti

 

 

 

Gymnastické míče –   nejčastěji jsou využívány  pro sezení, ale přitom jejich využití je mnohem širší. Kontaktujte mne a naučím Vás jak míč využít pro zlepšení držení těla, posílení svalů, protažení, stabilizaci a mobilizaci páteře. Pomůžu Vám vybrat vhodnou velikost míče pro Vás.Dětská rehabilitace s logem