Deep Tissue masáž

Ruce s logem

Deep Tissue masáž se specializuje na uvolnění hlubokých vrstev svalových vláken, vazů a šlach. Zlepšuje odvod zadržovaných škodlivin (toxinů) z hlubokých tkání a současně zvyšuje jejich okysličování a tím i regeneraci. Hloubková masáž také pomáhá našemu organismu odbourat stres.

Je prováděna přímým tlakem prstů, kloubů, předloktí nebo loktů pro ovlivnění hluboké tkáně.

Tato masáž je sice méně příjemná než klasická masáž, dosahuje však hlubšího a komplexnějšího uvolnění a dlouhotrvajícího účinku.

Pomáhá administrativním pracovníkům, kteří tráví hodiny sezením před počítačem a cítí ztuhlost v oblasti krku a ramen stejně jako přetíženým sportovcům, kterým podporuje regeneraci.

Tato speciální masáž výborně navazuje na klasickou masáž, která uvolní povrchnější vrstvy a zlepší průchodnost cest pro odplavování toxinů, nebo na terapeutickou masáž, která reflexní cestou a mechanickým protažením uvolní svaly a jejich obaly.

Tip: Např. týden před Deep Tissue masáží si dopřejte jednu nebo dvě Klasické, Terapeutické nebo Bambusové masáže. Výsledný regenerační účinek Deep Tissue masáže se tím ještě podpoří. Po masáži nezapomeňte dva až tři dny dodávat tělu zvýšené množství tekutin.

Na setkání s Vámi se těší Lenka Bohdálková

Varianty Deep Tissue masáže (tato masáž je pro maséra velice fyzicky náročná a proto jsou ceny vyšší než u jiných druhů masáží) – Masáž zad nebo nohou 40 – 60 min. – 600 Kč

Akce sleva na Deep Tissue masáž od 1. do 30. Září 2019:

Deep Tissue masáž 40 – 60 min. za 500 Kč (ušetříte 100 Kč),

Balíček – 2 x 30 min. Klasická masáž plus 1 x 40 – 60 min. Deep Tissue masáž –  za 1000 Kč (ušetříte 80 Kč) balíček zakoupený v září 2019 platí do 30. listopadu 2019