Doplňkový prodej

obrazek doplňkový prodej

foto doplňkový prodej 1Bylinky, masti, potravinové doplňky

Pomůcky na cvičení, masážní ježci …

Knihy

 

Doplňkový prodej éterických olejů, bylinné masti a náplasti na bolavé klouby,  bylinné vykuřovací směsi, kadidelnice kamenné i keramické, rychlozápalné uhlíky, vonné tyčinky, pomůcky na cvičení – overbaly, gymnastické míče, masážní ježky a válečky, literatura s tématikou meditace, utišení mysli, ZEN, metafyzické příběhy apod.

Dárkové poukazy na masáže a fyzioterapii

Nalézt zde můžete např.:

Diocel Artrizone krém – tento krém se mi velice osvědčil pro úlevu namožených a ztuhlých svalů. Pomáhá také při ztuhlém krku po ofouknutí apod. Je výborným pomocníkem u poúrazových stavů, např. podvrtnutí,  kde pomáhá zmírnit otok a ulevuje od bolesti. Je vhodný také na bolavé klouby.

Shaolinská náplast – tuto náplast využívám nejčastěji pro úlevu u dlouhodobějších bolestí kloubů, ztuhlých svalů a též pro zmírnění otoků u poúrazových stavů. Výhodou je, že se bylinky vstřebávají postupně 24 hodin a pozvolna prostupují do hlubokých tkání.

Masážní váleček na chodidla – je to velice oblíbená a prospěšná pomůcka, která pomáhá aktivizovat reflexní zóny na chodidle, povzbudit správnou funkci orgánů, uvolnit napětí v nohách a zlepšit správnou funkci chodidla.obrazek doplňkový prodej

Labilní ježek – vynikající a zábavná pomůcka pro cvičení rovnováhy, prevence plochonoží, masáž reflexních zón, prevenci úrazů u hypermobility hlezna apod. Je to nepostradatelná pomůcka v léčbě poúrazových stavů pro obnovení stabilizačních funkcí v hlezenním kloubu. Pomáhá ke zlepšení držení těla.

Labilní ježek – videoukázka cvičení, Labilní ježek – slalom, Labilní ježek – kolečko, Cvičení seniorů na ježcích

SU – JOK prstýnek – výborná pomůcka pro aktivizaci reflexních zón na prstech rukou, které jsou spojeny s různými částmi těla. Pomáhá také občerstvit mozek a zlepšit koncentraci při dlouhodobém „zírání“ do PC.

Overbal – zábavná pomůcka, která rozšiřuje účinnost celé řady cviků. Nepostradatelná při cvičení zejména u hypermobility kloubů nebo páteře, kde zlepšuje stabilizaci a upravuje napětí stabilizačních mechanismů.

Gymnastické míče – bohužel jsou nejčastěji využívány jen pro sezení, přitom jejich využití je mnohem širší. Kontaktujte mne a naučím Vás jak míč využít pro zlepšení držení těla, posílení svalů, protažení, stabilizaci a mobilizaci páteře. Pomůžeme Vám vybrat vhodnou velikost míče pro Vás.


bylinné náplasti na klouby a svaly nebo při bolestech zad, bylinné krémy, kurkumový sprej na bolavé svaly

 

 

 

knihy:

Míla Tomášová – ZA ČAS A PROSTOR

Míla Tomášová – Průzračný svět

Eduard Tomáš – Umění klidu mysli

Eduard Tomáš – Paměti mystika

Ramana Maharši – UČENÍ

Anker Larsen – ČLOVĚK V BLÁZINCI

Jiří Navrátil – UVEDENÍ DO ZENU

ZENOVÉ UČENÍ CHUANG POA a další

foto doplňkový prodej 1

foto dolplňkový prodej 2 doplňkový prodej 3