Aromaterapeutická masáž

 

aromaterapeutické byliny s logem

Aromaterapeutickou masáž užívají často lidé pracující v pomáhajících profesích, jako jsou psychologové, zdravotníci, nebo pracovníci v sociální oblasti. Sami pečují o druhé a nyní konečně mohou pocítit a zažít, že někdo pečuje o ně. Tato masáž napomáhá doplnit duševní síly, uvolnit od stresu a napětí.

Vyhledávají ji také lidé, jejichž práce spočívá v jednotvárném pohledu do počítače, monotónním zpracovávání informací apod. Pomáhá jim přeladit se na jiné frekvence vnímání a aktivovat odlišná mozková centra. Umožňuje vyladit často jednostrannou činnost obou mozkových hemisfér.

Aromaterapeutickou masáž provádím pro dosažení hluboké relaxace a snížení duševního i fyzického napětí.

Klidné a pomalé masážní tahy pomáhají uklidnit často překotný běh myšlenek a asociací. Navozují pocit duševní pohody a bezpečí. Odstraňují důsledky nahromaděného stresu, snižují napětí a přináší pocit lehkosti.

Harmonizační účinky použitých bylinek nelze ani dostatečně popsat. Je nutné je prožít „na vlastní kůži“ a také procítit. Pomáhají v nejširším možném spektru v oblasti psychické i fyzické. Zlepšují obranyschopnost organismu a urychlují regeneraci.

Tuto masáž doporučuji zejména pro zlepšení kvality spánku, snížení bolestí hlavy, zlepšení trávení, posílení imunity, celkovou obnovu sil, hlubokou relaxaci a krásný prožitek.

Výběr použitých éterických olejů je vždy individuální, tak aby respektoval Vaše potřeby a přinesl úlevu, pohodu a harmonii.